Traverten Çeşitleri

Traverten Çeşitleri

Veincut Traverten Çeşitleri

Ülkemizde çokça tercih edilen Veincut Traverten sizlerden gelen istek ve talep doğrultusunda Göl Mermer güvencesinde bir takım işlemler uygulandıktan sonra piyasa servis edilir.

Su Yollu Traverten Çeşitleri

Su Yollu Travertenler fabrikamızda bira takım özveri gerektiren işlemlerden geçtikten sonra piyasaya servis edilir.

Noçe Traverten Çeşitleri

Göl Mermer tecrübesi ve fabrikamızda kullandığımız son teknoloji ekipmanlarımızın da değteği ile Noçe Travertenler sizlerin isteği doğrultusunda çeşitlendirilmektedir.

Light Traverten Çeşitleri

Light Tarvertenler diğer traverten türlerinde olduğu gibi fabrikamızda sizden gelen talep ve istek doğrultusunda Göl Mermer farkııyla şekillendirilmektedir.

Koyu Traverten Çeşitleri

Diğer Traverrten türlerinde olduğu gibi koyu travertenlerde kesim türü ve yüzey işlemlerine göre çeşitlendirilebilmektedir. Bu işlemler Göl Mermer tecrübesi ve garantisi ışığında itina ile yapılmaktadır.

Honlu Traverten Çeşitleri

Piyasanın ihtiyaçları ve talebi neticesinde Göl Mermer olarak Honlu Travertenler itina gerektiren belli bir sürecin sonunda çeşitlendirilmektedir.

Crosscut Traverten Çeşitleri

Üstün tecrübe ve brikim neticesi olan kaliteli işlerimizin güvencesiyle Göl Mermer olarak olarak Crosscut Traverten Çeşitlerinde de sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Beyaz Traverten Çeşitleri

Sizlerden gelen istek ve talep neticesinde sahip olduğumuz teknoloj,i ve tecrübe ile Beyaz Traverten Çeşitlerini hizmetinize sunmaktayız.

Bej Mermer Çeşitleri

Bej Mermer dayanıklılığı ve şıklığı ile doğal taş türleri içerisinde bir adım öne geçmektedir. Göl Mermer güvencesiyle siz müşterilerimize en iyi şekilde teslim edilmektedir.

Açık Renk Traverten Çeşitleri

Diğer traverten çeşitlerinde oluğu gibi Açık Renk Traverten çeşitlerinde de Göl Mermer olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Açık Traverten Çeşitleri

İstek ve talep doğrultusunda Göl Mermer olarak kesim türü ve yüzey işlemlerine göre açık renk travertenleri çeşitlendirebilmekteyiz.